Ogrzewanie podłogowe kalkulator

Gniazdko elektryczne do pomiaru prądu

Gniazdko elektryczne do pomiaru prądu to sztandarowy i jednocześnie podstawowy element technologii jutra, jaką jest system smart home. Jeszcze do niedawna uznawany był on za coś drogiego i elitarnego, dostępnego tylko dla wybranych. Obecnie jest w zasięgu większości z nas. Wszechstronne korzyści jakie uzyskujemy dzięki systemowi smart home są w stanie wyrównać nawet wysoką cenę zakupu instalacji.

gniazdko elektryczne do pomiaru prądu

Gniazdko elektryczne do pomiaru prądu

Gniazdko elektryczne do pomiaru prądu firmy Vastra daje swoim użytkownikom pełna swobodę oraz kontrolę poboru energii elektrycznej. Kupując gniazdko elektryczne do pomiaru prądu otrzymujemy w swoje ręce narzędzie pozwalające zarówno na bieżące monitorowanie zużycia energii elektrycznej, kosztów jakie to nakłada oraz czasu w jakim działa określone urządzenie. Jednocześnie każdy użytkownik wraz z aplikacją, pozwalającą na zarządzanie gniazdkiem dostaje możliwość przeglądania historii zużycia prądu oraz pełnych statystyk. Kontrola zużywanego prądu oraz jego koszty, są o tyle ważne, iż pozwalają użytkownikowi przewidzieć jak będą się kształtować najbliższe wydatki.

Kolejnym udogodnieniem jakie otrzymujemy wraz z gniazdkiem elektrycznym do pomiaru prądu jest możliwość tworzenia harmonogramów jego wykorzystania. Planowanie okresów w których będzie wykorzystywane urządzenie podpięte do gniazdka elektrycznego wpływa na znaczne ograniczenia marnowania energii elektrycznej, co w efekcie przekłada się na wysokość rachunków.

Oferta firmy Vastra

W ofercie firmy Vastra można znaleźć zarówno gniazdka pojedyncze, pozwalające na podpięcie jednego urządzenia, jak i listwy elektryczne, które mogą zarządzać kilkoma urządzeniami jednocześnie. Przy pomocy aplikacji można bez problemu rozdzielać zarządzania poszczególnymi urządzeniami, a odcięcie prądu może dotyczyć np. tylko jednego z nich. Podobnie jest z planowaniem harmonogramów pracy, które mogą być zupełnie odrębne dla każdego urządzenia podłączonego do tej samej listwy.

Poza wymienionymi już aspektami oszczędnościowymi i komfortowymi, użytkownicy uzyskują także bardzo estetyczne i pasujące do każdego wnętrza gniazdka elektryczne. Inwestor nie musi obawiać się, iż korzystając z systemu smart home wprowadzi do pomieszczeń niepasujące, czy wręcz brzydkie elementy.