Ogrzewanie podłogowe kalkulator

System inteligentnego domu Katowice

Rozwiązania smart home w XXI wieku stają się coraz bardziej modne i popularne, zarówno w domach jednorodzinnych, jak też w mieszkaniach w bloku. Więcej osób decyduje się w inwestycję w inteligentny dom, ponieważ daje on wygodę i możliwości nieporównywalne z niczym innym, a jego ceny stają się coraz bardziej przystępne praktycznie z dnia na dzień. Czym jest inteligentny dom? Wprowadzeniem nowoczesnych technologii w życie codzienne. Sprawieniem, aby to nasze mieszkanie troszczyło się o nas, nie my o nie. Zautomatyzowaniem możliwie jak najwięcej systemów, instalacji i urządzeń znajdujących się w domu, aby sterowanie domem było szybkie i intuicyjne, nie zabierało zbędnego czasu ani pieniędzy.

System inteligentnego domu

System inteligentnego domu brzmi trochę jak science fiction, ale w dzisiejszych czasach stało się niedrogie oraz łatwe i przyjemne w użyciu. Obecnie profesjonalny system smart home projektowany jest tak, aby sterowanie domem wymagało możliwie jak najmniej ingerencji człowieka. Wystarczy początkowo określić swoje preferencje co do m.in. wentylacji i ogrzewania pomieszczeń, poziomu wilgoci w pokojach, optymalnej temperatury i poziomu oświetlenia w dzień i w nocy, itp., a następnie cieszyć się codziennością bez zastanawiania się nad tymi drobnostkami. System inteligentnego domu uzbrojony jest w mnóstwo komunikujących się między sobą czujników, które zbierają dane z otoczenia i sprawiają, aby urządzenia dążyły do utrzymania idealnego stanu rzeczy.

system inteligentnego domu

system inteligentnego domu

Czym jest smart home?

Na pytanie „czym jest inteligentny dom?” można odpowiedzieć prosto – odrobiną luksusu na co dzień. System inteligentnego domu zapewnia, że możemy poczuć się komfortowo, czerpiąc satysfakcję z tego, że w naszym otoczeniu panuje harmonia i spokój, a my możemy zająć się rzeczami naprawdę ważnymi. Inteligentny dom jest szczególnie polecany dużym rodzinom, ponieważ pozwala zaoszczędzić na rachunkach i czasie oraz zwiększyć poziom bezpieczeństwa. To także idealne udogodnienie dla ludzi niepełnosprawnych, którym w dużej mierze ułatwia wykonywanie codziennych czynności.

Jednym z elementów smart home jest sterowanie ogrzewaniem, zwłaszcza ogrzewaniem podłogowym, które jest nie tylko bardziej komfortowe niż klasyczne grzejniki, ale również bardziej oszczędne. Jeśli planujesz instalacją podłogówki, to skontaktuj się z nami, a otrzymasz darmową wycenę systemu! Zapraszamy!